Witaj na stronie Jack’s Motorcycles Rent & Travel

 

 

 

 

Zajmujemy się organizacją wypraw motocyklowych oraz wypożyczaniem motocykli marki Harley Davidson. Jesteśmy obecni w Polsce i w Hiszpanii.

 

 

Wypożyczalnia Harley Davidson   Wyprawy

Wyrusz z nami w podróż życia!

 

Bądź z nami na bieżąco.

 

 

Już teraz zapisz się do naszego NEWSLETTERA, a będziemy Cię informować o wszystkich organizowanych imprezach, nowych ofertach wycieczek, itp…

ZAPRASZAMY!

Wypożyczalnia Harley Davidson   Wyprawy

 

 

 

 

Aktualności

Wylicytuj Harleya na weekend. WOŚP 2020

Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy jest jedną z tych akcji, które zdecydowanie i zawsze wspieramy! Tym razem w aukcjach będzie uczestniczyć flota naszych motocykli!

Wypożyczalnia i wyprawy

Czerpiąc z wieloletniego doświadczenia marki Jack’s Motorcycles przygotowaliśmy wyjątkową ofertę dla wszystkich poszukiwaczy mocnych wrażeń i niesamowitych przygód.  Teraz możesz WYPOŻYCZYĆ specjalne egzemplarze legendarnych motocykli HARLEY DAVIDSON i udać się z nami na profesjonalnie zorganizowaną WYPRAWĘ lub szkolenie.

Motocykle stacjonują w Warszawie oraz w mieście Calpe w słonecznej Hiszpanii, gdzie możesz cieszyć się wspaniałymi warunkami do jazdy nawet podczas astronomicznej zimy.

Gwarantujemy, że każda wyprawa jest bogata w czyste turystyczno-motocyklowe doznania, które na długo zostają w pamięci. Jack’s Motorcycles RENT & TRAVEL to nie tylko rewelacyjne trasy, wspaniałe widoki i ciekawe miejsca. To przede wszystkim fantastyczna przygoda wśród wyjątkowych i równie zakręconych ludzi jak Ty!

Każdy wypożyczony motocykl jest starannie przygotowany do bezpiecznej jazdy. Jeżeli Ci się spodoba to możesz go NAJĄĆ DŁUGOTERMINOWO lub kupić i cieszyć się wolnością każdego dnia!

ZAPISZ SIĘ DO NASZEGO NEWSLETTERA


Klikając "Zapisz się" wyrażasz zgodę na otrzymywanie informacji marketingowych od Jack's Motorcycles Rent & Travel

Odwiedź również stronę serwisu
Jack’s Motorcycles Service Parts Garage